Granule pro psy

vyberte granule pro psy a kočky

Zbavte bolesti vaši kočku

Doporučujeme vysoce kvalitní granule hills.
—————————————————————-
Zbavte bolesti vaši kočku

Může bolest ovlivnit každou kočku?
Změny chování mohou svědčit o nepohodlí, které je spojené s bolestí. Majitelé často zaznamenají ztrátu chuti k jídlu. Neléčená bolest výrazně snižuje kvalitu života, snižuje imunitu a zvyšuje riziko infekce. Kočka se postupně stahuje ze života v domácnosti.
Pokud kočka náhle přestane žrát, máme podezření na bolest v tlamě. V tomto případě jsou nejčastější příčiny: zánět v tlamě, virové infekce, bakteriální infekce, léze uvnitř hrdla, zranění na lících, na jazyku a zranění zubů. Pokud se objeví další příznaky jako je letargie, horečka, zvracení, průjem, pak je problém složitější. V takové situaci byste měli okamžitě jít k veterináři. Existuje vysoké riziko dehydratace a dokonce i několik dní hladovky může poškodit játra.

Proč kočka vrtí hlavou. Dělá to kvůli bolesti?
Vrtění hlavou může signalizovat bolest. Pokud se přidá škrábání uší, máme podezření na zanícené sluchové kanály. Toto onemocnění je často diagnostikováno na veterinárních klinikách a to především kvůli bolesti, které změní chování zvířete. Léčba je založena především na opatřeních, která jsou aplikována lokálně podáním léků do zvukovodu.

Jaké léky jsou používané k léčbě svědění?
Analgetika a antiflogistika hrají důležitou roli v dermatologii. Ale nejprve musíme najít příčiny svědění. Mezi nejběžnější patří blechy, klíšťata, svrab, plísňová infekce, bakteriální choroby kůže a stále častěji alergie. U koček žijících ve společnosti jiných psů někdy dochází k poraněním a abscesům. V této situaci veterinární lékař zhodnotí míru poškození tkáně a rozhodne, zda si léčba vyžádá podání léků proti bolesti.

Proč naše kočka močí mimo vyhrazené místo?
Toto chování může být způsobeno bolestí při močení. Majitel by měl sledovat kočku při močení. Pokud je proud moči široký, tak je malé riziko močových kamenů. Při zánětlivých onemocněních je nutná konzultace s veterinářem, analýza vzorku moči a případně vyšetření ultrazvukem.

Jak můžeme pomoci starší kočce, pokud začne kulhat?
Bude třeba zajít k veterinárnímu lékaři, který prozkoumá postižení kloubů a šlach. Pokud je kulhání spojeno se zánětem, pak budou předepsány léky proti bolesti.

Hledáte také vhodné granule pro kočky?

Comments are closed.