Granule pro psy

vyberte granule pro psy a kočky

Granule pro kočky: Ruská modrá kočka

Ruská modrá kočka
Ruská modrá kočka je krátkosrstá kočky. Je štíhlá, má elegantní siluetu a modrý plášť s leskem stříbra ji skutečně dává aristokratický vzhled. Její srst je krásná a na dotek jemná jako samet. Ruské modré kočky mají velký temperament, jsou velmi přátelské a přítulné. Obvykle rychle naváží kontakt s lidmi.
Toto plemeno lze doporučit lidem, kteří jsou dynamičtí a veselí, protože tyto kočky si rády hrají a aktivní do vysokého věku. Rychle se adaptují na rodinný život, ale nemají rádi samotu. Ruské modré kočky dobře snáší jiná zvířata. Také mají rády děti. Dokážou se naučit jednoduché triky. Vzhledem k jejich krátké srsti je lze také doporučit lidem, kteří nemají čas na každodenní čištění chlupů.

Jak se starat o toto plemeno?
Ruské modré kočky jsou spontánní a potřebujete hodně pohybu. Jsou také velmi živé. Ale cítí se dobře i v malých bytech. Aby mohla plně rozvinout svou přátelskou povahu, musíte ji umožnit aktivně se podílet na rodinném životě. Jsou to skvělí společníky. Milují provádění mnoha dalších domácích úkolů. Tyto kočky se mohou naučit chodit na vodítku, což usnadňuje společné výlety.

Mají speciální požadavky na výživu?
Tyto kočky mají velmi krásnou a hustou srst. Krmivo by mělo obsahovat nenasycené mastné kyseliny, ty pomáhají udržovat srst v dobrém stavu a snižuje se riziko alergií. Vitamínů E a C ve stravě je přínosem nejen pro srst, ale také posiluje přirozenou obranyschopnost, chrání před infekcemi a škodlivými účinky volných radikálů.

2 Comments

  1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké nejlepší krmimo doporučuje pro Ruskou modrou kočku. Můžete mi prosím doporučit dvě nebo tři značky. Na ceně nezáleží. děkuji

  2. Dobrý den,
    zkuste si vybrat třeba Arden Grange, Brit Care, Calibra, Hill´s, Purina ProPlan nebo Royal Canin. Všechno to jsou kvalitní granule, ale je potřeba zohlednit i věk Vaší kočky,jestli není na něco alergická atd. U značek Hill´s, Purina ProPlan a Royal Canin si dokonce můžete vybrat z několika příchutí, takže pokud je Vaše číča mlsná, můžete ji příchutě střídat.