Granule pro psy

vyberte granule pro psy a kočky

Granule pro psy Hill’s

Společnost Hill Pet Nutrition přišla s novou generací  super prémiových krmiv pro psy Science Plan. Vylepšené složení, moderní balení a jasné a podrobné informace o produktu usnadňují výběr vhodného krmiva.

Nedávné studie umožnily vytvoření nové receptury produktové řady Science Plan Hill. Z této řady je možné vybrat krmiva, které obsahují vyváženou skladbu živin, vitamínů, minerálů, antioxidantů a jsou bez přídavku soli. Díky tomuto složení je strava nejen zdravá, ale i výživná. Není divu, že veterináři Hill často doporučují.

Firma Hill’s  zjistila, že 63% zákazníků si je vědomo skutečnosti, že jejich zvířata potřebují vhodné krmivo připravené dle konkrétních potřeb jejich psa. Proto ve snaze splnit tyto požadavky uvádí Hill’s na trh řadu krmiv pro štěňata a koťata, pro dospělé psy a pro dospělé kočky, aktivní zvířata, pro starší psy. Science Plan nabízí celou řadu na míru připravených krmiv dle potřeb každého zvířete.

Za účelem usnadnění výběru vhodných krmiv individuálním potřebám každého zvířete, Hill vytvořila nové obaly pro výrobky označené jasným způsobem, který umožňuje majitelům rychlé rozhodnutí při výběru vhodného produktu.

Nová generace Science Plan Hill je také chutnější. Inovativní technologie používané při výrobě krmiva pro psy přispívají ke zlepšení chuti granulí pro psy i kočky.

Granule Hills jsou k dispozici ve specializovaných obchodech a veterinárních klinikách.

Comments are closed.